Partnerské weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, displej, notebook, mobil, smartphone, PC, monitor, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 95, Mac, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 2000, Java ME. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, zvířata, Formule 1, ptáci, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, free wallpapers, tenisté a tenistky, motorky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fantasy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 1680x1050, 412x846, 3200x1800, 1920x1280, 1366x768, 2048x1536, 1920x1200, 1440x900, 1080x1920, 375x667, 854x480, 1280x720, 1152x768, 1366x1024, 1024x768, 2160x3840 atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Full HD pozadí ke stažení - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro ultrabook, displej, PC, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor, notebook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Lubuntu, OSX, Windows Me, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 95, Windows 7, Android. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, psi a štěňátka, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, operační systémy, Windows, zvířata, příroda, krajina, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, noční města, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, auta, moře, oceány, pláže, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 750x1334, 1920x1440, 1280x1024, 360x720, 2048x1536, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1440x960, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1920x1200, 1536x864 atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Online adventní magazín, Brooke Shields, Prapory českých měst, Super online flash hry, Obrázky vlajek měst ČR, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky států a zemí světa, P, Nejlepší zeměpisné kvízy

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Nebraska, Florida, Severní Karolína, Havaj, Wyoming, Arkansas, Georgie, Montana, New Jersey, Colorado, Texas, Delaware, Arizona, Maine, Maryland, Utah, Iowa, Západní Virginie, Vermont, Connecticut, Idaho, Nevada, Illinois, Louisiana, Wisconsin atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace, technika, kultura, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát soubory následujících typů: obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Keywords:V, multimédia, internetové stránky, Full HD tapety ke stažení, World countries flags, humor, Biografie slavných osobností, Obrázky na plochu počítače, Omalovánky a vymalovánky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, zajímavosti

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť, technika, kultura, informace

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Kansas, Indiana, Utah, Severní Dakota, Florida, Montana, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Arizona, New Hampshire, Havaj, Illinois, Nebraska, Wisconsin, Aljaška, Louisiana, Idaho, Maine, Wyoming, New Jersey, Michigan, Massachusetts, Oklahoma, Kentucky, Minnesota atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: zdroje informací, počítače, Kliparty pro Office, Best web page, info, Prapory regionů a království, zdarma, Tapety sport na plochu, ú, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. můžete využít v ultrabook, notebook, tablet, obrazovka počítače, displej, smartphone, mobilní telefon, PC, mobil, monitor, phablet a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, Mac, SUSE Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 10, Slackware, Linux Xubuntu, Linux Fedora. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, flóra, stromy, Formule 1, ptáci, vesmír, kosmos, free wallpapers, květiny. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 1600x2560, 360x720, 320x568, 360x640, 412x846, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1280x854, 1800x1440, 2560x1920, 1080x1920, HD 1280x720, 1200x1920, 1536x2560, 3200x1200 atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, kterak editovat soubory následujících typů: video soubory, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, vojenské hodnosti, země EU, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, měny apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: odkaz, Dopravní značení, zeměpis, Vlajka Palau, zadarmo, F, Slovník pojmů Co je to?, Kubovy osobní stránky o cestování, doporučujeme, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free game online hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. můžete využít v ultrabook, notebook, tablet, obrazovka počítače, displej, smartphone, mobilní telefon, PC, mobil, monitor, phablet a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, Mac, SUSE Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 10, Slackware, Linux Xubuntu, Linux Fedora. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, flóra, stromy, Formule 1, ptáci, vesmír, kosmos, free wallpapers, květiny. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 1600x2560, 360x720, 320x568, 360x640, 412x846, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1280x854, 1800x1440, 2560x1920, 1080x1920, HD 1280x720, 1200x1920, 1536x2560, 3200x1200 atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, kterak editovat soubory následujících typů: video soubory, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. lze použít v smartphone, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, mobilní telefon, displej, PC, počítač, monitor, notebook a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Windows NT, macOS, Slackware, Lubuntu, Windows XP, Mac, OSX, Windows 95, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, noční města, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, psi a štěňátka, letadla, wallpapery, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1536x2560, 320x568, 1920x1280, 1536x2048, 2048x1080, 1280x800, 800x1280, 375x667, HD 1280x720, 2560x1440, 800x600, hi res 2560x1920, 1920x1200 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: odkazy, Dopravní značení, internet, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, Pozadí na plochu monitoru, linky, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, cestování, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Romulus Remus
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Ireland
Tipy na Partnerské weby
Modelky a celebrity
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Co je to Bílá neděle?
Zajímavé webové stránky
Vojenské tapety na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky