Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Strategie, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Náš tip, technika, zábava, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Vlajky států USA, linky, odkazy, internetové stránky, Online hry zdarma, V, A, cestování, Charlize Theron, Dopravní značení, Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, Stručný encyklopedický slovník

Anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice apod.

Vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Somálcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Windows, Frky ze života apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, technika, zábava, informace

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudebnice, Druhá světová válka, Vládce, New Jersey Devils, Itálie, Zpěvačka, Filozof, Habsburkové, Atentát, Teolog, Angličané, Philadelphia Flyers, Vrah, Politik, Češi, NHL, Pop, Trenérka, Starověký Egypt, Manýrismus, Císař, Rétorika, Avangard Omsk, Továrník, KSČ, Dallas Stars, Esejista, Zpěvačky, Nežijící, Skladatel, Protektorát, Překladatel, Zavražděn, Prezidenti, Slovenští prezidenti, Komik apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Frky, vtipné texty, vtipy, fóry, kameňáky, fórky

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtipné texty, vtipy, fóry, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O škole, O mužích, O Somálcích, O zvířátkách, O Němcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipné hádanky, O ekonomech apod.

Keywords:Hry pro dívky online, zadarmo, Online adventní magazín, zeměpis, Lindsay Lohan, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Omalovánky k tisku, výukové pomůcky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Ilustrační obrázky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, auta, muži, věda, hudba, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hmyz, mapy, náboženství, nástroje a přístroje, přístroje, symboly, stavby, ženy a dívky, ptáci, jídlo a nápoje, zelenina, smajlíci a emotikony, ovoce, nápoje, sport, láska atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, URL, Seznam státních vlajek, Motokros, motorky, závody, pro dospělé, info, Státní prapory všech zemí, British Virgin Islands, humor, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby

Full HD wallpapers na PC - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro tablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone, monitor, mobilní telefon, ultrabook, displej, PC, phablet, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, Chrome OS, Red Hat Linux, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Fedora, Windows 2000. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, wallpapery, motorky, motocykly, auta, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata. Stahujte v rozlišení 2048x1536, 1600x1200, hi res 2560x1920, 2048x1080, 2560x2048, 2560x1600, 1280x960, 1152x1920, 1440x960, 1280x854, 1152x864, 1600x2560, 1280x800, 1440x900, 360x760, 1920x1440 atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, jak převést, jak přehrát soubory z následujících kategorií: komprimace dat, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů, zábava, Fotografie topmodelek, Full HD wallpapers na PC, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zajímavosti, Moto wallpapers na plochu, Webové online testy zdarma, webovky, kuriozity

Full HD wallpapers na PC - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro tablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone, monitor, mobilní telefon, ultrabook, displej, PC, phablet, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, Chrome OS, Red Hat Linux, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Fedora, Windows 2000. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, wallpapery, motorky, motocykly, auta, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata. Stahujte v rozlišení 2048x1536, 1600x1200, hi res 2560x1920, 2048x1080, 2560x2048, 2560x1600, 1280x960, 1152x1920, 1440x960, 1280x854, 1152x864, 1600x2560, 1280x800, 1440x900, 360x760, 1920x1440 atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Wisconsin, New Hampshire, Indiana, Wyoming, Kalifornie, Maryland, Florida, Kansas, Vermont, Mississippi, Alabama, Arkansas, Jižní Dakota, Louisiana, Maine, Jižní Karolína, Oklahoma, Texas, Havaj, Severní Dakota, Colorado, Arizona, Iowa, Delaware, Missouri atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, pro děti, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Webové html5 hry zdarma, školství, zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Co je to štóla?, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Madagascar
Naše tipy na užitečné weby
Monica Belluci
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Wayne Rooney
Doporučené internetové odkazy
Manchester United F.C.
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky