Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: počítače, Online testy zdarma bez registrace, Skvělé hry online zdarma, zadarmo, Tapety na plochu psi, Webové online hry zdarma, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Turkey, Super online kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, Vlajky měst a obcí České republiky

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky na PC - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC. lze použít v počítač, obrazovka počítače, tablet, phablet, PC, monitor, ultrabook, notebook, mobil, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, OSX, Windows 10, Windows 7, Windows 2000, Slackware, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut, fantasy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, Formule 1, ptáci, fraktály, květiny, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1200x1920, 1600x2560, 1280x960, 3200x1200, 1280x768, 1280x1024, 1600x900, 1280x800, 1440x900, 1024x768, 800x1280, 1152x768, 2560x1920, 1440x2560, 2048x1080 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Keywords:weby, Vlajky zemí světa, Webové html5 hry zdarma, Obrázky na PC, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty zdarma, kuriozity, Manchester United FC, Nejhranější online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Kliparty pro dokumenty, zdarma, Omalovánky - dinosauři, Free game online hry, URL, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, internet, výukové pomůcky, Online adventní magazín, M

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, národnost, umělci, poruchy, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, sport, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, přezdívky, politika, vlastnosti, věda, státní správa, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, mytologie, filozofie, historie, politici, zločin a právo, záliby atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: hyperlinky, F, internetové stránky, Biblické omalovánky, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, Livre de coloriage, Biografie slavných osobností, linky, odkaz

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát následující typy souborů: písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, video soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. AIDS, Teolog, Poprava, Slovák, Překladatel, Fotograf, Mluvčí, Podnikatel, NHL, Hejtmani, Máj, Charta 77, Diplomat, Prezidenti ČR, Prezidenti USA, Český slavík, Novinář, Manýrismus, Spisovatel, Starověký Egypt, Gymnasté, Textařka, Antropolog, Režisér, Zpěvák, Atentát, New York Rangers, Komunista, Poslanec, Náboženství, Slováci, Imitátor, Francouz, Herečka, Orlík, Faraon apod.

Klíčová slova: odkazy, H, Světové vlajky, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na plochu Windows, Vlajky měst a obcí České republiky, Počítačové tapety pro Windows, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, F, Textová přáníčka a obrázky k svátku, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky pro děti
Odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Partnerské internetové stránky
Fotografie topmodelek
Naše tipy na zajímavé stránky
A.C. Milan
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky