Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Karetní hry, Akční hry, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky a tak dále.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, rostliny, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, hmyz, Vánoce a Advent, nápoje, láska, zvířata, květiny, náboženství, stavby, halloween, ženy a dívky, věda, zelenina, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, mapy, muži, hudba, ovoce atd.

Klíčová slova: Světové vlajky, Onlinovky zdarma, Pozadí na PC ke stažení, pro děti, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, hyperlinky, zábava, internetové stránky, Webové online browser hry, odkaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, cestování, Přehled přípon a koncovek souborů

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, volný čas a zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vídeň, Vídeňský punč, Brambořík, Jídlo, Květiny, Sněhulák, Bramborový salát, Píseň, Betlém, Milka, Kavkazská jedle, Filmy, Linecká kolečka, Francouzsky, Jmelí, Dárky, Koleda, Košíčky, Štědrý den, Vánoční stromek, Mrazík, Papírový vánoční stromek, Ohňostroj, Jezulátko, Samolepky, Vánoční světýlka, Omalovánky, Vánoční punč, Anglicky, Keramika, Jarmark apod.

Keywords:linky, webové stránky, počítače, PC pozadí pro Windows, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, Tapety na plochu počítače, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Přáníčka k svátku, Městské a obecní prapory obcí ČR, V, weby

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Animace, Strategie, Střílečky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, země EU, měny, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: V, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Velikonoční koleda, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, Velikonoční omalovánky k vytistění, humor, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online zeměpisné testy zdarma

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Frky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, tablet, displej, ultrabook, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, PC, smartphone, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows Me, Java ME, Windows 98, FreeBSD, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Mint, macOS. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, auta, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, rostliny, wallpapery, květiny, kytky, letadla, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, příroda, krajina, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1920x1280, 1536x2048, 2560x2048, 1920x1440, 1600x900, 1152x768, 2560x1440, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 800x600, 375x812, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1024x600 atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. lze použít v mobil, obrazovka počítače, počítač, smartphone, ultrabook, PC, monitor, displej, tablet, phablet, notebook a pro operační systémy Android, Windows 98, macOS, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Me, Linux Mint, Java ME, Windows NT, FreeBSD, Windows 2000. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, ptáci, květiny, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, zvířata, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, motorky. Stahujte v rozlišení 1920x1440, 1920x1080, 640x480, 1600x2560, 1024x600, 1080x1920, 1280x720, HD 1280x720, 2048x1536, 360x640, 1600x900, 2160x3840, 1280x800, 360x760, 800x1280, 1920x1080 Full HD atd.

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v monitor, mobilní telefon, tablet, phablet, obrazovka počítače, smartphone, notebook, PC, displej, ultrabook, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Windows Server 2012, Mac, Windows 2000, Windows NT, Lubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, zvířata, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, Formule 1, květiny, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fantasy, fraktály, flóra, stromy, Rally, závody aut. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1600x1200, 1080x1920, 1024x768, 1366x1024, 2048x1080, 2560x1600, 2560x1920, 1280x720, 1680x1050, 768x1024, 320x568, 1366x768, 1440x960, 750x1334, 1152x1920 atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, č, Online hry zdarma, Obrázek šedé vajíčko, Členské země americké federace, Prapory regionů a království, školství, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, multimédia

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Frky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Informace, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, politika, cestování, fyzika, nemoce, náboženství a křesťanství, kultura, internet, technika, bankovnictví, chemie, rostliny, filozofie, český jazyk, hardware, literatura, matematika, nápoje, počítače, jídlo, lékařství a medicína, příroda, stavebnictví, software atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: URL, zajímavosti, Hry pro dívky online, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, tipy, kuriozity, odkazy, Vše o Vánocích, doporučujeme, Vlajky měst a obcí České republiky, Dubai, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Další odkazy:

Obrázek žluté vajíčko
Tipy na užitečné weby
Pozadí na PC auta
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek velikonoční kuře
Odkazy na partnerské weby
Biblické omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu 1366x1024
Windows wallpapers 1600x2560
Wallpapery na plochu 1440x960
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1440x2560
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920