Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Logické hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Omalovánky, Barbie hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, online html5 hry, Adventury, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: tipy, Online adventní magazín, F, F, PF2018, Dopravní značení, internet, Prapory regionů a království, Kdy a jak zapalovat adventní svíčky na adventním věnci?, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oblíkačky, Oddechové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Connecticut, Virginie, Louisiana, Massachusetts, Kentucky, Colorado, Západní Virginie, Washington, Wisconsin, Rhode Island, Montana, New Hampshire, Jižní Karolína, Wyoming, Tennessee, Georgie, Oklahoma, Michigan, New Jersey, Aljaška, Havaj, Idaho, Florida, Oregon, Illinois atd.

Přísloví, aforismy, hlášky, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, hlášky, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Adventury, Závody aut, Strategie a tak dále.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Státní prapory všech zemí, zdroje informací, pro děti, Super online flash hry, Vlajky měst Pardubického kraje, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled souborových přípon, P, Chelsea Football Club, zadarmo, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, osobnosti, školství, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, politici, zločin a právo, věda, mytologie, státní správa, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, přezdívky, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, psychologie, národnost atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Němcích, O škole, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, školství, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, počítače, Databáze osobností Kdo je to?, humor, Velikonoční textová blahopřání, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online testy a kvízy zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Bojové hry, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Relaxační hry, Adventury, Animace, Strategie a tak dále.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: F, Vlajky spojených států amerických, výukové pomůcky, Obrázky krásných sexy žen., Dopravní značky, linky, Super online kvízy, Tapety pro Windows, Ilustrační obrázky, Staré hry online, Adventní magazín

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, mobil, displej, notebook, smartphone, počítač, monitor, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 95, Slackware, SUSE Linux, Android, macOS, Windows 10, Windows Me, FreeBSD, Lubuntu, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, nature - příroda, zvířata, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, Rally, závody aut, fraktály, květiny, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 2560x1600, 1280x960, 1200x1920, 1280x768, 3200x1200, 1920x1440, 2560x1920, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1366x768, 4800x1200, 360x720, 360x640, 375x812, 1152x864 atd.

Tapety na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. vhodné pro monitor, phablet, počítač, smartphone, tablet, mobilní telefon, mobil, PC, obrazovka počítače, displej, notebook a pro operační systémy Windows NT, Windows Me, Windows XP, Microsoft Windows 8, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 10, FreeBSD, SUSE Linux, Chrome OS, Slackware. Obrázky na plochu počítače z kategorií velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, fantasy, flóra, stromy, Formule 1, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Rally, závody aut, zvířata. Stahujte v rozlišení 375x812, 4800x1200, 1280x960, 1152x768, 1600x1200, 1080x1920, 1280x1024, 1920x1280, 1080x1800, 1600x900, 1920x1080, 1600x900, 1920x1440, 1280x800, 1680x1050, 3200x1800 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zeměpis, Obrázky na plochu PC, Online hry zdarma, Tapety na PC, Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski, Biografie známých osobností, doporučujeme, Tapety na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, info, P, Vánoční betlém, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Pozadí na plochu se psy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Chelsea Premiere liga
Linky na partnerské weby
Saint Kitts and Nevis
Tipy na zajímavé weby
Zimbabwe
Doporučené internetové odkazy
Ozdobený vánoční stromeček
Doporučené odkazy
Betlémská hvězda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení