Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, počítač, mobil, PC, mobilní telefon, phablet, tablet, notebook, smartphone, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows NT, Windows 10, Red Hat Linux, Android, Windows XP, Windows Server 2012, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 95, Linux Mint, Linux Fedora. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, ptáci, free wallpapers, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, Formule 1, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, zvířata, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 3200x1200, 768x1024, 1366x1024, 1440x900, 1920x1440, 375x812, 1280x854, 1280x1024, 4800x1200, 1280x768, 1536x2560, HD 1280x720, 360x760, 3200x1800, 1600x900 atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Informace, internet, počítače, hry

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, pro dospělé, B, Přehled formátů souborů, O filmech Avatar 1 a 2, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek měst České republiky, URL, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, Wallpapers na PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, H

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Svatý, Filozof, Poprava, Hejtman, Romantismus, Prezident USA, Obchodník, Američané, Režisér, Životopis, Český slavík, Němci, Archivář, Američan, Teolog, Ital, Básníci, Habsburkové, Husité, Rakušan, Francie, New Jersey Devils, Kněz, Druhá světová válka, Hokejisté, Máj, Prezidenti, Faraon, Avangard Omsk, Dramatik, KSČ, Olympijští vítězové, Orlík, Ministři, Mluvčí, Komunista apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Maine, Arizona, Texas, Jižní Dakota, Illinois, Kalifornie, Connecticut, Maryland, Florida, Wisconsin, Massachusetts, Aljaška, Virginie, Washington, Colorado, Iowa, New York, Wyoming, Michigan, Vermont, Minnesota, Rhode Island, Oklahoma, Severní Dakota, Kentucky, Missouri atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Síť, internet, počítače, hry

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, ekonomie a ekonomika, chemie, fyzika, filozofie, zločin a právo, sport, rostliny, psychologie, bankovnictví, internet, kultura, technika, školství, literatura, jídlo, zkratky, různé, věda, lékařství a medicína, počítače, náboženství a křesťanství, software, příroda atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírové ozdoby, Adventní svícen, Vánoční svařák, Adventní trhy, Pozadí, Jingle Bells, Wallpaper, Ježíšek, Popelka, Ohňostroj, Zdraví, Vánoční trhy, Tiskárna, Staroměstské náměstí, Silvestr, Filmy, Vánoční svíčky, Křesťanství, Štóla, Monitor, Borovice, Bůh, Jmelí, Neviňátko, Patchwork, Rostliny, Šišky, Adventní neděle, Papírový vánoční stromek, Tisk, Vídeň apod.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Desktop computer wallpapers, Online životopisy, biografie slavných osobností, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty zadarmo ke stažení, Obrázky, kliparty, Státní vlajky zemí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, ptáci, mapy, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, symboly, auta, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ovoce, hmyz, zelenina, láska, zvířata, hudba, dopravní prostředky, věda, nápoje, Vánoce a Advent, halloween atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip, internet, počítače, hry

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internet, školství, Charlize Theron, Nejhranější hry online, doporučujeme, pro děti, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Nejlepší online hry zdarma, zábava, počítače, zdarma

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Windows, O Němcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O manželství, O ženách, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Čech, Prezident, Washington Capitals, Sci-fi, Brno, Olympijský vítěz, Vůdce, Architekt, Státník, Kancléř, Miliardáři, Komik, Režisér, Právník, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Habsburkové, New York Rangers, Čeští králové, Politik, Žhavé výstřely, Češi, Nobelova cena, Generalissimus, Kněz, Prezidenti ČR, Fotograf, Náboženství, Masový vrah, Esejista, Nežijící, Zpěvačky, Vládce, Hudebnice, Ministři, KHL apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: F, K, Členské země americké federace, Smuteční kondolence, multimédia, linky, kuriozity, Oman, Členské země americké federace, internetové stránky, Dopravní značení

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, věda, hudba, přístroje, osobnosti a lidé, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, muži, květiny, náboženství, Vánoce a Advent, mapy, zvířata, sport, nástroje a přístroje, ženy a dívky, symboly, rostliny, zelenina, hmyz, smajlíci a emotikony, ovoce atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, filozofie, materiály, různé, náboženství a křesťanství, počítače, nástroje, psychologie, příroda, sport, nápoje, nemoce, lékařství a medicína, zločin a právo, latina, politika, hardware, fyzika, věda, literatura, software, rostliny, matematika, zkratky atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značení, výukové pomůcky, zeměpis, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Wallpapers na plochu počítače, F, Vlajky zemí světa, cestování, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Alicia Keys, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Obrázky ke stažení na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Brooke Shields
Partnerské internetové stránky
Eliza Dushku
Zajímavé internetové odkazy
Christina Aguilera
Linky na partnerské weby
Norway
Naše tipy na užitečné weby
Vše pro kolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.