Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, osobnosti, žurnalisté a novináři, přezdívky, filozofie, psychologie, politici, věda, fikce a fantasy, záliby, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, lékařství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, školství, národnost, politika, umělci, mytologie, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Nej hry online, Přehled zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, Gratulace a přání, Obrázky na plochu PC, webové stránky, Online biografie, životopisy osobností, Historie cestování, Super online kvízy, Přehled vlajek USA, cestování, Nejlepší online hry zdarma

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Pro dívky, Akční hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Relaxační hry, Střílečky, Bojové hry, Adventury, Logické hry, Animace a tak dále.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Keywords:Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online hry zdarma, URL, Brooke Shields, zdarma, kuriozity, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online poker, karetní hry na Internetu, Online web Hry zdarma bez registrace, zábava, Online vánoční magazín

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, herectví, herci a herečky, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, mytologie, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, křesťanství, přezdívky, zločin a právo, poruchy, historie, školství, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, sport atd.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, Online hry zdarma, Dopravní značení, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, multimédia, Prapory regionů a království, výukové pomůcky, Fotbalista Luis Suárez, pro dospělé, volný čas, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma

černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty

Potřebujete se naladit? černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, O manželství, O Windows, O mužích apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, čím zobrazit soubory těchto typů: koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, země EU, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . Mj. na webu naleznete Adventury, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: školství, Hry pro nejmenší online, pro děti, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, Vlajky států USA, tipy, Ilustrační obrázky, Sexy Azumi Kawashima, internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby

černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty

Potřebujete se naladit? černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, O manželství, O Windows, O mužích apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, čím zobrazit soubory těchto typů: koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: hyperlinky, linky, č, Vánoční magazín, Státní prapory zemí světa, Vlajky, flags, webovky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Nej hry online, doporučujeme, Online omalovánky Sport pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výdělek díky Facebooku: Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Další odkazy:

Grunge rock music
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Partnerské internetové stránky
Sexy Nikki Cox
Zajímavé webové stránky
Zhang Ziyi
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.