Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Kameňáky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční dekorace, Tichá noc, Vánoční ozdoby, Řetězy, Filmy, Tisk, Dárky, Vánoce, Jmenovky, Anglicky, Silvestr, Linecká kolečka, Stromeček, Křesťanství, Štěstí, Wallpaper, Vykrajovátka, Umělý vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Kameňák, Píseň, Vánoční kaktus, Osvětlení do oken, Vánoční punč, Rostliny, Vosí hnízda, Strom, Vánoční prostírání, Láska nebeská, Text, Santa apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Seznam zkratek a akronymů, Sexy Denise Richards, pro dospělé, M, Online testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA, Databáze osobností Kdo je to?, info

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, národnost, sport, profese a zaměstnání, státní správa, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, záliby, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, přezdívky, vlastnosti, filozofie, fikce a fantasy, umělci, politika, historie, mytologie, věda, žurnalisté a novináři atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas, M, počítače, Malawi, Slovník pojmů Co je to?, Pozadí na PC ke stažení, Počítačové tapety pro Windows, Paris Saint-Germain F.C., zábava, odkaz, Obrázky, kliparty

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Oblíkačky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Adventury, Sportovní gamesy, Vaření a smažení apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Vánoční web, Nejlepší online hry zdarma, zadarmo, Histoire FC Barcelone, Obrázky, kliparty, Vlajky zemí světa, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Ecuador, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, odkazy, Hry pro kluky

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. lze použít v obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, monitor, počítač, mobil, displej, ultrabook, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 95, Windows 2000, FreeBSD, OSX, Windows 7, Mac. Full HD pozadí ke stažení z kategorií Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, zvířata, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fantasy, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1600x900, 2560x1920, 750x1334, 1280x800, 375x812, 800x600, 3200x1200, 1366x1024, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, země EU, politické strany a hnutí, geocaching, fyzikální jednotky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, weby, PC tapety pro Windows, FC Bayern Munich, K, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, URL, doporučujeme, Online vánoční webzine

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, vtipy, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, vtípky, vtipy, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O manželství, O ženách, O Windows, O zvířátkách apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, Hry pro dívky online, školství, Online tetris hry zdarma, linky, Biografie slavných osobností, zdroje informací, výukové pomůcky, zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omalovánky a vymalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Další odkazy:

Jakarta city
Partnerské internetové stránky
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Countries and flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Halle Berry
Zajímavé webové stránky
Mila Kunis
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Athletic Bilbao

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers, obrázky 800x600
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na pozadí plochy Windows 1600x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD Wallpapers 1920x1080