Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Fórky, ftipy, černý humor, anekdoty, fóry, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fórky, ftipy, černý humor, anekdoty, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o cikánech, O mužích, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, mytologie, rodinné vztahy, věda, profese a zaměstnání, školství, herectví, herci a herečky, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, lékařství, umělci, filozofie, politici, křesťanství, vlastnosti, psychologie, sport, osobnosti, podnikání a podnikatelé atd.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, info, Texty přání k svátku podle jmen, multimédia, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Omalovánky nejen pro děti, A, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Webové online hry zdarma

Rčení, výroky, přísloví, moudra, hlášky, motta, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, výroky, přísloví, moudra, hlášky, motta, moudrosti, z kategorií citáty o penězích, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lásce od různých známých osobností.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Prezidenti USA, Manýrismus, Masový vrah, Architekt, Francouz, Zpěvačka, Hokej, Životopis, Básníci, Normalizace, ČSSD, Němci, Dabérka, Exilový prezident, Generalissimus, Čeští králové, Češi, Textařka, Prezident USA, Kancléř, Válka, Náboženství, Angličané, Olympijský vítěz, Ministr zahraničí, Rakušan, Starověký Egypt, Spisovatel, Žijící, Továrník, Žhavé výstřely, Teolog, Florida Panthers, Poslanci, Královna apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Keywords:Webové online testy zdarma, humor, Tapety na plochu PC, Super free web games zdarma, Úspory a spoření, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Nej hry online, Tapety na plochu Windows, Online testy a kvízy zdarma, Full HD pozadí na PC, odkazy

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, cestování, školství, nemoce, lékařství a medicína, počítače, technika, nápoje, nástroje, náboženství a křesťanství, zkratky, fyzika, zločin a právo, účetnictví, příroda, literatura, chemie, latina, materiály, software, sport, rostliny, ekonomie a ekonomika, různé atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Náš tip, technika, kultura, informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Tapety na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. můžete využít v monitor, notebook, obrazovka počítače, smartphone, počítač, mobil, tablet, PC, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, Java ME, Linux Ubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Chrome OS, Windows 2000, SUSE Linux. Obrázky na plochu PC z kategorií zvířata, letadla, motorky, motocykly, hudební tapety, voda a bubliny, budovy a stavby, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, jídlo a nápoje, noční města, psi a štěňátka, auta, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 1920x1200, 1536x864, 1280x768, 1920x1440, 1152x864, 1680x1050, 2048x1080, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1440x960, 320x568, 1080x1800, 1600x2560, HD 1280x720, 1366x1024 atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vaření a smažení, Barbie hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Adventury, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, online html5 hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: doporučujeme, odkaz, webové stránky, World Flags, školství, Onlinovky zdarma, weby, Denise Richards, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online vánoční webzine, Online adventní magazín

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Síť, technika, kultura, informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, filozofie, věda, chemie, příroda, zkratky, technika, rostliny, cestování, zločin a právo, účetnictví, náboženství a křesťanství, software, psychologie, nemoce, hardware, ekonomie a ekonomika, školství, stavebnictví, matematika, počítače, latina, nápoje, politika atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, F, kuriozity, World flags, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Prapory všech zemí světa, Rachel Stevens, internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Informace, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, přezdívky, osobnosti, fikce a fantasy, zločin a právo, národnost, křesťanství, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, lékařství, vlastnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, poruchy, filozofie, státní správa, rodinné vztahy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Obrázky na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v tablet, PC, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, monitor, počítač, notebook, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Mac, SUSE Linux, Windows 98, Red Hat Linux, Lubuntu, Java ME, Slackware, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Ubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, noční města, hudební tapety, květiny, kytky, auta, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, letadla, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů 1280x854, 2560x1440, 375x812, 393x786, 1280x960, 1920x1440, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 768x1024, 1024x600, 800x1280, HD 1280x720, 1920x1280 atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Omalovánky, Oddechové hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Deskovky, Barbie hry, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: hyperlinky, internet, Online biografie, životopisy osobností, Přehled vlajek USA, cestování, Baccarat card game, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Seznam vlajek měst České republiky, zajímavosti, Obrázky na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Věno: Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Další odkazy:

Chicago
Naše tipy na zajímavé stránky
Avril Lavigne
Tipy na Partnerské weby
Celebrity, herečky, zpěvačky
Partnerské internetové stránky
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Sara Shimada
Zajímavé internetové odkazy
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.