Zajímavé odkazy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet, informace a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Hry pro dívky online, A, Státní prapory, Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen, Obrázky zdarma, pro děti, humor, Křesťanské omalovánky k tisku, zajímavosti, Online hry zdarma, URL, Dopravní značky

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Skladatel, Kněz, Básník, Brno, Francouz, Generalissimus, Máj, Upálen, Nežijící, Dabérka, Historik, Herečka, Itálie, Básníci, New Jersey Devils, Česká královna, Režisér, Teolog, Prezidenti, Sochař, Diplomat, Rétorika, Textař, Komik, Atentát, Právník, Trenérka, Prezidenti USA, Country, Komunisté, Producent, Zavražděn, Mluvčí, Hejtmani, Olympiáda, Voják apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Wallpapers na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. jsou vhodná pro smartphone, displej, monitor, počítač, phablet, ultrabook, PC, tablet, obrazovka počítače, notebook, mobil a pro operační systémy Java ME, Windows 10, Mac, Linux Mint, Lubuntu, Windows 2000, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 95, SUSE Linux, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fantasy, Rally, závody aut, květiny, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, zvířata, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, vesmír, kosmos, motorky, Formule 1. Zvolte si z rozměrů 360x760, 1600x900, 800x1280, 1024x600, 1152x1920, 2560x1920, 1080x1920, 375x812, 768x1024, 3200x1800, 1920x1280, 1680x1050, 1440x2560, 1536x2048, 800x600, 1280x1024 atd.

Internet, síť, informace a zábava

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, auta, Vánoce a Advent, ovoce, hmyz, mapy, symboly, zvířata, nástroje a přístroje, ptáci, nápoje, rostliny, ženy a dívky, hudba, osobnosti a lidé, halloween, přístroje, náboženství, stavby atd.

Keywords:Obrázky na plochu počítače, zeměpis, multimédia, Prapory regionů a království, Omalovánky a vymalovánky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky vlajek měst ČR, Online hry zadarmo, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Staré hry online

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Střílečky, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Karetní hry, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Widescreen wallpapers, zadarmo, hyperlinky, internet, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, cestování, V, Webové online hry zdarma, tipy

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Německy, Linecká kolečka, Košíčky, Nový rok, Samolepky, Sněhová vločka, Jedle, Rumové řezy, Korálky, Jmenovka, bezlepkové cukroví, Papírový vánoční stromek, Vánoce, Vídeň, Špalda, Vánoční svíčky, Řetězy, Štóla, Pozadí, Osvětlení, Anglicky, Vánoční ubrusy, Francouzsky, Recepty, SMS, Adventní svícen, Zdraví, Láska nebeská, Vánoční tapety, Monitor, Vinná klobása apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Síť, informace a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, měny, politické strany a hnutí, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, země EU, mezinárodní organizace apod.

Fórky, ftipy, černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Fórky, ftipy, černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Rčení, výroky, myšlenky, hlášky, motta, úsloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Rčení, výroky, myšlenky, hlášky, motta, úsloví, moudrosti, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, Fotografie topmodelek, Full HD pozadí ke stažení, internetové stránky, Super online kvízy, Thierry Henry, webovky, Slovník pojmů Co je to?, info

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Německy, Linecká kolečka, Košíčky, Nový rok, Samolepky, Sněhová vločka, Jedle, Rumové řezy, Korálky, Jmenovka, bezlepkové cukroví, Papírový vánoční stromek, Vánoce, Vídeň, Špalda, Vánoční svíčky, Řetězy, Štóla, Pozadí, Osvětlení, Anglicky, Vánoční ubrusy, Francouzsky, Recepty, SMS, Adventní svícen, Zdraví, Láska nebeská, Vánoční tapety, Monitor, Vinná klobása apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Náš tip, informace a zábava

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční dekorace, Ohňostroj, Televize, Květiny, Vánoční stromeček, Třásně, Adventní neděle, Osvětlení, Jmenovka, Jarmark, Vánoční tapety, Striezelmarkt, Vánoční hvězda, Vánoční filmy, Křesťanství, PF, Vosí hnízda, Špalda, Rumové řezy, Drážďany, Santa Claus, Vánoční pozadí, Rostliny, Francouzsky, Sněhulák, Recepty, Silvestr, Vídeň, Koledy, Pozadí, Štědrý den apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, dopravní prostředky, symboly, květiny, stavby, muži, Vánoce a Advent, zvířata, ženy a dívky, jídlo a nápoje, auta, sport, nástroje a přístroje, halloween, láska, náboženství, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, hmyz, mapy, věda, ovoce atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Seznam přípon a koncovek souborů, kuriozity, Obrázky a kliparty zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Fotografie topmodelek, pro dospělé, výukové pomůcky, Nejlepší školní testy a kvízy, linky, Prapory regionů a království, Wallpapers na PC, Světové vlajky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Délka minuty: Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání, gratulace
Tipy na Partnerské weby
Sexy Claudia Schiffer
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské internetové stránky
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Odkazy na zajímavé weby
Kim Kardashian

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 1024x600
Wallpapery na pozadí 1280x854
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky, pozadí, tapety 1280x800
Pozadí na PC 1280x1024