Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, O ekonomech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O škole, Vtipy o doktorech, O mužích, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Windows apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Informace, zábava, důležité informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stromeček, Plzeň, Film, SMS, Zima, Plocha, Vánoční hvězda, Husarské knoflíky, Kapr, Adventní svícen, Vosí hnízda, Staroměstské náměstí, Štědrý večer, Papírové ozdoby, Anglicky, Štóla, Vinná klobása, Osvětlení, Televize, Perníčky, Osvětlení do oken, Brambořík, K Vytištění, Pozadí, Třásně, Papírový vánoční stromek, Nový rok, Smrk, Wallpaper, Adventní neděle, Štěstí apod.

Klíčová slova: V, počítače, zajímavosti, odkaz, Kliparty zadarmo ke stažení, Online hry pro děti zdarma, Prapory českých měst, Dopravní značky, Tapety se zvířaty na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Adventní magazín, internet

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Iowa, Tennessee, Wisconsin, Colorado, Nové Mexiko, Kansas, New York, Havaj, Indiana, Idaho, Kentucky, Georgie, Nebraska, Illinois, Louisiana, New Hampshire, Nevada, New Jersey, Washington, Wyoming, Aljaška, Pensylvánie, Kalifornie, Arizona, Maryland atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Bonmoty, aforismy, myšlenky, moudra, motta, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, myšlenky, moudra, motta, přísloví, rčení, z kategorií citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o víře, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Pozadí na PC - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. vhodné pro PC, ultrabook, tablet, mobilní telefon, monitor, displej, obrazovka počítače, notebook, phablet, smartphone, počítač a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows Me, Linux Mint, Android, Mac, Red Hat Linux, Windows 7. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, motorky, free wallpapers, květiny, Formule 1, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, ptáci, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže. Dostupná rozlišení jsou 2560x2048, 2560x1440, 3200x1800, 1152x768, 1440x960, 1152x864, 1536x2048, 800x600, 2160x3840, 1800x1440, 2048x1080, 360x760, 1280x960, 1920x1280, 1280x854, 3200x1200 atd.

Keywords:webové stránky, Skvělé hry online zdarma, F, Vlajky zemí světa, L'Arsenal Football England, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry zdarma, Fotografie topmodelek, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní vlajky států světa, Super online kvízy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, věda, software, kultura, matematika, školství, hardware, bankovnictví, příroda, fyzika, literatura, nápoje, technika, zločin a právo, filozofie, počítače, český jazyk, cestování, psychologie, materiály, zkratky, stavebnictví, rostliny, latina atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Síť, zábava, důležité informace

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Oddechové hry, Střílecí hry apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: zdroje informací, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, hyperlinky, Super online flash hry, Nejlepší online hry zdarma, Omalovánky k vybarvení, zdarma, Obrázky na plochu PC, Biografie slavných osobností, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Obrázky na plochu PC - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač, notebook, mobil, ultrabook, smartphone, PC, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 2000, macOS, Windows 98, Mac, Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Windows NT, Windows 95, FreeBSD. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hudební tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, wallpapery, letadla, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, auta, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 1024x600, 1200x1920, 1152x864, 1366x1024, 800x600, 1600x900, 2560x1600, 1280x1024, 393x786, 1280x960, HD 1280x720, 750x1334, 1920x1200, 1600x2560, 2048x1080 atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, monitor, počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet, notebook a pro operační systémy Mac, macOS, Java ME, BlackBerry OS, OSX, Windows XP, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, fraktály, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 1024x600, 2048x1536, 1280x720, 1800x1440, 320x568, 1280x1024, 1152x1920, 1536x2048, 360x760, 360x720, 4800x1200, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 375x667, HD 1280x720 atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Virginie, Havaj, Wyoming, Florida, Ohio, Severní Karolína, Mississippi, Minnesota, Colorado, Nebraska, Pensylvánie, Kansas, Texas, Indiana, Aljaška, Louisiana, New Jersey, Delaware, Arizona, Idaho, Utah, Alabama, Nevada, Maryland, Jižní Dakota atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, kuriozity, internetové stránky, Fernando Torres footballeur espagnol, Skvělé hry online zdarma, zábava, zeměpis, Fotografie topmodelek, tipy, webovky, č

Obrázky na plochu PC - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač, notebook, mobil, ultrabook, smartphone, PC, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 2000, macOS, Windows 98, Mac, Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Windows NT, Windows 95, FreeBSD. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hudební tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, wallpapery, letadla, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, auta, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 1024x600, 1200x1920, 1152x864, 1366x1024, 800x600, 1600x900, 2560x1600, 1280x1024, 393x786, 1280x960, HD 1280x720, 750x1334, 1920x1200, 1600x2560, 2048x1080 atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, monitor, počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet, notebook a pro operační systémy Mac, macOS, Java ME, BlackBerry OS, OSX, Windows XP, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, fraktály, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 1024x600, 2048x1536, 1280x720, 1800x1440, 320x568, 1280x1024, 1152x1920, 1536x2048, 360x760, 360x720, 4800x1200, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 375x667, HD 1280x720 atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, politici, vlastnosti, křesťanství, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, školství, politika, filozofie, sport, věda, podnikání a podnikatelé, lékařství, historie, osobnosti, mytologie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, psychologie, poruchy, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, Oddechové, Závodní, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky a podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Fóry, ftipy, fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O zvířátkách, O Somálcích, O Windows, Vtipné hádanky, O ženách, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: doporučujeme, Pozadí na PC, Online testy a kvízy zdarma, B, humor, Online hry zdarma, cestování, zadarmo, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, Topmodelky a celebrity, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

O filmech Avatar 1 a 2
Zajímavé webové stránky
Manchester United F.C.
Naše tipy na zajímavé stránky
Jakarta
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Denise Richards
Naše tipy na užitečné weby
Arsenal FC England
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Sarah Michelle Gellar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční přáníčka, novoroční gratulace a adventní blahopřání:

Novoroční přání
Přání k Vánocům
Elektronická novoročenka
Gratulace k adventu
Originální vánoční přáníčka
Blahopřání do nového roku
Vánoční přání ke stáhnutí
Adventní přání zdarma
Elektronické vánoční přání
Vánoční přáníčka ke stažení