Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Orlík, Čeští králové, Prezidenti, Dallas Stars, KSČ, Vojáci, Rock ‚n‘ Roll, Rétorika, Trest smrti, Skladatel, Starověký Egypt, Angličané, Generalissimus, Husité, Hudba, Prezidenti ČR, Philadelphia Flyers, Zavražděn, Podnikatelé, Maršál, Charta 77, Poprava, Kněz, Životopis, Československo, Country, Architekt, Miliardář, Spisovatel, Komunista, Poslanec, Slováci, Právník, Slovenští prezidenti, Kancléř, Náboženství apod.

Výroky, moudrosti, hlášky, přísloví, myšlenky, rčení, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, hlášky, přísloví, myšlenky, rčení, moudra, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety do mobilu. doporučujeme pro notebook, displej, PC, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, tablet, monitor, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Slackware, Linux Fedora, Windows XP, Windows Server 2012, Windows Me, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), macOS, FreeBSD, BlackBerry OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií noční města, auta, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, zvířata, psi a štěňátka, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech 800x1280, 360x640, 360x760, 1024x600, 2048x1536, 1280x800, 1366x1024, HD 1280x720, 1152x864, 750x1334, 2560x1600, 393x786, 1920x1440, 640x480, 2560x1440, 412x846 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventury, online html5 hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy apod.

PC tapety pro Windows - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. doporučujeme pro PC, ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, smartphone, mobil, displej, mobilní telefon, tablet, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Fedora, macOS, Chrome OS, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 7. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, zvířata, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, sportovní pozadí, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města. Vyberte si rozměr z 2160x3840, 1280x1024, 1200x1920, 1024x768, 375x812, 1080x1800, 1600x1200, 1440x960, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1600x900, 1280x960, 1920x1280, 1152x1920, 1280x768 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, linky, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, tipy, pro dospělé, Kliparty pro dokumenty, Descarga de música, počítače, ú, hyperlinky, webové stránky

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, umělci, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, Spisovatelé a básníci, křesťanství, věda, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, vlastnosti, školství, národnost, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politici, lékařství, psychologie, státní správa, rodinné vztahy, poruchy, historie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vánoční magazín, Papua New Guinea, multimédia, Dopravní značky, cestování, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Online adventní magazín, info, odkazy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, český jazyk, internet, fyzika, kultura, nástroje, účetnictví, matematika, jídlo, školství, bankovnictví, latina, technika, sport, literatura, nápoje, lékařství a medicína, cestování, zločin a právo, náboženství a křesťanství, materiály, software, chemie, počítače atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky amerických států USA, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky států světa, URL, Portugal, Nejhranější hry online, odkaz, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést následující typy souborů: šablony dokumentů, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Kalifornie, Montana, Florida, Delaware, Massachusetts, Wisconsin, Michigan, Mississippi, Pensylvánie, Indiana, Jižní Dakota, Missouri, Maine, Vermont, Iowa, Illinois, Louisiana, Idaho, New Hampshire, Connecticut, Ohio, Západní Virginie, New York, Texas, Tennessee atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v tablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, monitor, displej, obrazovka počítače, phablet, mobil, notebook, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 95, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows XP, Linux Mint, Mac. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fantasy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, fraktály, flóra, stromy, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, květiny, vesmír, kosmos, motorky, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1152x768, 1024x768, 375x667, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1920x1280, 360x640, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1440x900, 1280x1024, 1536x2560, 375x812, 2560x1440, 2560x2048 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Fotografie topmodelek, výukové pomůcky, Tapety do mobilu, Seznam vlajek měst České republiky, Ashlee Simpson, Členské země americké federace, Wallpapers na PC, kuriozity

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést následující typy souborů: šablony dokumentů, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Kalifornie, Montana, Florida, Delaware, Massachusetts, Wisconsin, Michigan, Mississippi, Pensylvánie, Indiana, Jižní Dakota, Missouri, Maine, Vermont, Iowa, Illinois, Louisiana, Idaho, New Hampshire, Connecticut, Ohio, Západní Virginie, New York, Texas, Tennessee atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vtipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, webovky, Nejlepší zeměpisné kvízy, FC Barcelona, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, č, Wallpapers na plochu PC, humor, Evropa, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Tipy na Partnerské weby
Celebrity, herečky, zpěvačky
Odkazy na užitečné webové stránky
Online kasíno a ruleta
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pink
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční blahopřání, novoroční gratulace a adventní přání:

Adventní blahopřání zadarmo
Vánoční blahopřání ke stažení
Vánoční přání ke stáhnutí
Přání k Vánocům
Originální vánoční přání
Gratulace do nového roku
Elektronické vánoční přání
Adventní blahopřání zdarma
Novoroční blahopřání
Blahopřání k adventu