Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Logické hry, Adventury, Deskovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Barbie hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Fóry, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipy

Chcete se uvolnit? Fóry, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, O Windows, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: humor, počítače, Federace USA, Tapety na PC zdarma ke stažení, Fotografie topmodelek, Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled vlajek USA, Cristiano Ronaldo football, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapery do mobilu, Životopisy osobností

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, náboženství, hmyz, láska, ovoce, květiny, zelenina, přístroje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, věda, auta, symboly, ženy a dívky, osobnosti a lidé, zvířata, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, rostliny, sport, smajlíci a emotikony atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit soubory následujících typů: internet a web, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, video soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty apod.

Keywords:K, cestování, V, zdarma, Online hry zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkazy, Full HD tapety na PC, Omalovánky pro děti, info, Super online hry zdarma, pro dospělé

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, politici, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, národnost, historie, lékařství, profese a zaměstnání, zločin a právo, mytologie, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politika, sport atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: webovky, výukové pomůcky, H, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, zdroje informací, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, zadarmo, Vše o Vánocích, zábava, multimédia

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, nástroje a přístroje, zvířata, květiny, sport, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, stavby, jídlo a nápoje, náboženství, muži, dopravní prostředky, hudba, ženy a dívky, rostliny, přístroje, ptáci, ovoce, Vánoce a Advent, láska, halloween, auta atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: hyperlinky, Státní prapory zemí světa, Kliparty zdarma, Charlize Theron, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, Vše pro zvířecí miláčky, kuriozity, Super online kvízy, tipy

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Závodní, Sportovní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Super online flash hry, Vlajky měst a obcí České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, volný čas, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, Obrázky zdarma, Biografie slavných osobností, internetové stránky, zajímavosti, webové stránky, URL, Omalovánky - dinosauři, 9

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Další odkazy:

Arsenal Football sepak bola
Tipy na užitečné weby
Bridge
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Blahopřání nejen k narození miminka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović Isveçli futbolcudur
Doporučené odkazy
HTML Online browser games
Naše tipy na užitečné weby
Free style - volný styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní gratulace, novoroční přáníčka a vánoční přání:

Gratulace k Vánocům
Elektronické vánoční přání
Adventní přání zadarmo
Novoroční přáníčka
Vánoční gratulace ke stažení
Přání k adventu
Vánoční přání ke stáhnutí
Originální vánoční přání
Elektronická novoročenka
Adventní přání zdarma