Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace pro děti i dospělé

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Strategie, Akční hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Postřehové hry a tak dále.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super free web games zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Paris Hilton, A, Super free web games zdarma, zajímavosti, Omalovánky zdarma ke stažení, tipy, Vlajky států USA, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť pro děti i dospělé

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, video soubory, dokumenty, koncovky souborů apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:M, Státní prapory, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Hry pro dívky online, Fotografie topmodelek, doporučujeme, Dopravní značení, F, Velikonoční mazanec, Super free web games zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, hyperlinky

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, halloween, osobnosti a lidé, květiny, hudba, jídlo a nápoje, přístroje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, stavby, zvířata, nápoje, láska, nástroje a přístroje, mapy, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, dopravní prostředky, sport, muži, věda, symboly atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . Mj. na webu naleznete Karetní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro smartphone, notebook, monitor, ultrabook, počítač, tablet, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy macOS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 95, Slackware, Windows NT, Windows 2000, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, Rally, závody aut, nature - příroda, oceán, moře, pláže, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako 3200x1200, 1800x1440, 1536x2560, 4800x1200, 320x568, 1024x600, 2560x2048, 854x480, 2560x1600, 360x760, 1080x1920, 1600x900, 1440x900, 3200x1800, 1536x2048, 1280x800 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, kultura, materiály, ekonomie a ekonomika, nemoce, cestování, lékařství a medicína, software, nástroje, rostliny, různé, jídlo, matematika, účetnictví, psychologie, technika, latina, stavebnictví, hardware, počítače, filozofie, sport, literatura, chemie atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, PC pozadí pro Windows, Online vánoční webzine, Fotografie topmodelek, Online testy zdarma, Pozadí na plochu počítače, pro děti, Fotografie topmodelek, Dopravní značky, cestování, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Síť pro děti i dospělé

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Havaj, Tennessee, Missouri, Virginie, Minnesota, Washington, Texas, Utah, Kalifornie, Severní Karolína, New York, Severní Dakota, Pensylvánie, Iowa, Arkansas, Louisiana, Aljaška, Oregon, Massachusetts, Colorado, Wyoming, Nevada, Maine, New Hampshire, Arizona atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: weby, odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Fotografie topmodelek, Kliparty pro dokumenty, č, Prapory regionů a království, Singapore, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zeměpis

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Výroky, moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o štěstí od různých známých osobností.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, phablet, ultrabook, displej, notebook, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 95, Windows 10, Linux Ubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Slackware, Windows Server 2012, Windows Me, Windows 7, Java ME, macOS. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií ptáci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, zvířata, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fraktály, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1152x768, 854x480, 1024x768, 1600x900, 1600x1200, 375x812, 1366x1024, 1536x2560, 1024x600, 1920x1200, 2048x1536, 360x720, 1920x1080, 1440x2560 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Barbie hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: odkaz, humor, Tapety na PC zdarma ke stažení, Super online flash hry, linky, Sexy Avril Lavigne, Super online hry zdarma, Přehled souborových přípon, zdroje informací, internet, Seznam vlajek měst České republiky, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Linky na partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Naše tipy na užitečné weby
Webové online browser hry
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Laborantka
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní přáníčka, novoroční přání a vánoční gratulace:

Originální vánoční přáníčka
Adventní přáníčka zadarmo
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční přání
Vánoční přání ke stažení
Novoroční přáníčka
Adventní přání zdarma
Vánoční blahopřání ke stáhnutí
Přáníčka do nového roku
Gratulace k Vánocům