Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Závody aut, Animace, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Full HD wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro notebook, smartphone, displej, tablet, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, PC, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 95, Android, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows NT, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 98. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fraktály, květiny, Formule 1, motorky, nature - příroda, ptáci, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 393x786, 1080x1800, 800x1280, 1280x854, 1152x864, 1366x768, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 1200x1920, 1280x768, 412x846, 2160x3840, 3200x1200, 375x812, 800x600 atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online kvízy, Hry pro dívky online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Charlize Theron, webové stránky, cestování, zadarmo, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Webové html5 hry zdarma, weby, linky

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Keywords:Online hry zdarma, humor, V, volný čas, Fotografie topmodelek, Nejhranější hry online, internet, info, Pozadí na plochu voda ke stažení, P, Online hry pro děti zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, halloween, dopravní prostředky, ovoce, hudba, smajlíci a emotikony, náboženství, osobnosti a lidé, květiny, rostliny, zvířata, Vánoce a Advent, symboly, sport, láska, stavby, muži, mapy, přístroje, ženy a dívky, věda, nástroje a přístroje, zelenina atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Pozadí na tablet - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. můžete využít v notebook, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy OSX, Java ME, Windows Me, Linux Fedora, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 10, BlackBerry OS, Windows 98. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, příroda, krajina, dopravní prostředky, rostliny, auta, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, noční města, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 360x720, 1152x768, 375x667, 1024x768, 320x568, 1280x800, 1152x864, 375x812, 1920x1080 Full HD, 854x480, 360x640, HD 1280x720, 1600x900, 2048x1536, 1440x960 atd.

Fóry, frky, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: pro děti, Nejhranější online testy a kvízy, Seznam souborových přípon, Lionel Messi, zeměpis, Full HD wallpapers na PC, Webové online testy zdarma, Omalovánky pro malé děti, kuriozity, počítače, F, internetové stránky

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v displej, PC, počítač, phablet, mobil, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Java ME, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Mac, SUSE Linux. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, hudební tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 1280x768, 1680x1050, 1440x2560, 640x480, 360x760, 1152x1920, 1080x1800, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1800x1440, 1600x900, 1600x2560, 1280x1024, 1280x854 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Přísloví, motta, bonmoty, moudrosti, hlášky, rčení, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, motta, bonmoty, moudrosti, hlášky, rčení, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, tipy, Vlajky států USA, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Tapety na PC zdarma ke stažení, Státní prapory států světa, multimédia, FC Barcelona, Dopravní značky, F, zajímavosti

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Informace, cestování, počítače a internet

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdroje informací, hyperlinky, Super online flash hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Charlize Theron, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, Adventní magazín, Webové online hry zdarma, zábava, pro dospělé, Community card poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Linky na partnerské weby
Státní vlajky států světa
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kde koupit levné letenky?
Tipy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Trinidadu a Tobago
Tipy na Partnerské weby
Vše pro zvířecí miláčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu 1024x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na PC 1280x1024
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200