Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouz, Esejista, Slovák, Habsburkové, ČSSD, Novinář, KHL, Vládce, Dabérka, Hejtman, Generalissimus, Pittsburgh Penguins, Faraon, Olympijský vítěz, Křesťanství, Hudebnice, Scénárista, Máj, Egypt, Vrah, Slovenští prezidenti, Olympijští vítězové, AIDS, Dramatik, Spisovatel, Historik, Zpěvačky, Kněz, Ministr, Američan, Žhavé výstřely, NHL, Kladno, Atentát, Teolog, Slováci apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Kliparty pro dokumenty, humor, Online životopisy, biografie, Wayne Rooney angielski piłkarz, Vlajky zemí světa, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Fernando Torres, F, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro dívky online, Dopravní značení

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit následující typy souborů: grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Keywords:V, URL, internet, volný čas, Online omalovánky Sport pro děti, zábava, internetové stránky, B, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Hry pro nejmenší děti online zdarma, linky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, hmyz, rostliny, dopravní prostředky, ptáci, nápoje, jídlo a nápoje, halloween, smajlíci a emotikony, sport, stavby, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, náboženství, osobnosti a lidé, muži, přístroje, květiny, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, věda, mapy atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Fórky, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Somálcích, O škole, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, O manželství, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, Obrázky na plochu, Státní prapory všech států, Dopravní značení, zeměpis, Blahopřání nejen k narození miminka, V, Online hry zdarma, zajímavosti, Vlajky spojených států amerických

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventury, online html5 hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, geocaching, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Síť, zábava, důležité informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Omalovánky, Hannah Montana, Farmářské hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Adventury, online html5 hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Barbie hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Auta a závodní apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Beyoncé Knowles, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Luis Alberto Suárez futbolista uruguayo, Full HD tapety na PC zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky jednotlivých států USA

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventury, online html5 hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, geocaching, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Informace, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Animace, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O důchodcích, O škole, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: odkaz, Přehled souborových přípon, Adventní magazín, Vše o Vánocích, pro děti, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, cestování, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, počítače, info, weby, Online testy zdarma, Obrázek Femme fatale, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Gratulace a přání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Puzzle online
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Internet pornography videos images webcams
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
AC Milán

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1440x900
Pozadí na PC, mobil tablet 640x480
Pozadí na obrazovku 1600x900
Pozadí na PC 800x600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200